Organizator:

Zaczynamy NWZH

Podziel się

Zaczynamy Narodową Wystawę Zwierząt Hodowlanych. W ten weekend na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można zobaczyć ponad 1500 zwierząt hodowlanych, które zapełnią pięć pawilonów.

 

Tegoroczna Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbędzie się w pawilonach nr 1, 2, 3, 3A, 4 oraz na placu Świętego Marka na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w samym sercu stolicy Wielkopolski. Wstęp na wystawę będzie BEZPŁATNY. Zwiedzających zapraszamy od piątku do niedzieli. Zaczynamy zawsze o godzinie 9:00. Kończymy o 17:00, z wyjątkiem niedzieli, gdy koniec zaplanowany jest na godzinę 16:00.

Przygotowaliśmy dla Was wiele ciekawych miejsc. Oprócz efektownych pokazów na ringach, gdzie zwierzęta będą podlegały ocenie międzynarodowego jury, będzie również możliwość smakowania w specjalnych strefach degustacyjnych. W pawilonie nr 3 królować będzie drób, a na placu Świętego Marka produkty z ras rodzimych.

Wielką atrakcją powinny być strusie pisklęta, które wykluły się dwa dni temu i zostaną zaprezentowane  podczas NWZH 2019. Nie zabraknie również kiermaszu produktów regionalnych. Dla najmłodszych zwiedzających przygotowaliśmy z kolei place zabaw i strefy dziecka, które będą zlokalizowane w pawilonach nr 3 i 4.