UWAGA!

Informujemy, że Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych 2021 została ODWOŁANA |  

Organizator:

O Wystawie

Podziel się

Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywająca się w cyklu dwuletnim to najważniejsze i niewątpliwie cieszące się ogromną popularnością wydarzenie dedykowane sektorowi hodowlanemu. Organizatorami są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowe Centrum Hodowli Zwierzą,  Związki Hodowców Zwierząt oraz Grupa MTP.

Trzydniowe święto hodowców od lat skupia znakomite grono hodowców prezentujących zwierzęta oraz producentów i dystrybutorów pokazujących najnowszą technologię i rozwiązania wykorzystywane w rolnictwie, czy chowie zwierząt. Wystawie przyświeca również idea zdrowego żywienia, w której zawiera się jedzenie dobrze przyrządzonego mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego od polskich producentów. NWZH to czas poszukiwań nowych rozwiązań, czerpania inspiracji oraz zdobywania wiedzy w ramach spotkań ze znanymi w kraju autorytetami.

 

Rozbudowany cykl pokazów i szkoleń towarzyszących Wystawie to już tradycja. Stałym punktem programu są specjalne strefy dla dzieci oraz liczne degustacje.

Podczas XXVIII edycji Wystawy zostało zaprezentowanych blisko 1500 sztuk zwierząt, które podziwiało prawie 22 000 gości targowych.