Organizator:

O Wystawie

Podziel się

Narodowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych odbywająca się w cyklu dwuletnim to najważniejsze i cieszące się ogromną popularnością wydarzenie dedykowane sektorowi hodowlanemu. Organizatorami są Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt, Instytut Zootechniki, Związki Hodowców Zwierząt oraz Grupa MTP. Tegoroczna edycja to już trzydziesta, jubileuszowa odsłona!

Trzydniowe święto hodowców od lat skupia znakomite grono hodowców prezentujących zwierzęta oraz producentów i dystrybutorów prezentujących najnowszą technologię i rozwiązania wykorzystywane w rolnictwie czy chowie zwierząt. Wystawie przyświeca również idea zdrowego żywienia, w której zawiera się jedzenie dobrze przyrządzonego mięsa wieprzowego, wołowego i drobiowego od polskich producentów. NWZH to czas poszukiwań nowych rozwiązań, czerpania inspiracji oraz zdobywania wiedzy w ramach spotkań ze znanymi w kraju autorytetami.

Rozbudowany cykl pokazów i prezentacji Wystawie to już tradycja. Stałym punktem programu są specjalne strefy dla dzieci oraz liczne degustacje.

Podczas ostatniej edycji Wystawy zostało zaprezentowanych blisko 1500 sztuk zwierząt, które podziwiało prawie 22 000 gości targowych.

 

KUP BILET Informacje praktyczne