Organizator:

Oszczędzaj z fotowoltaiką od PGE

Podziel się

Odkryj korzyści z energii słonecznej! Wybierz Fotowoltaikę od PGE i ciesz się niezależnością energetyczną z wieloletnią gwarancją. Dowiedz się więcej na stoisku PGE Obrót S.A. podczas NWZH.

 PGE Obrót to największy sprzedawca energii w Polsce, obsługujący 5,5 miliona Klientów, w tym:

  • gospodarstwa domowe,
  • samorządy,
  • największe firmy i przedsiębiorstwa.

PGE Obrót wchodzi w skład Grupy PGE, która jest liderem zielonej transformacji energetycznej w Polsce. Jej działania oraz inwestycje stanowią jeden z filarów bezpieczeństwa energetycznego kraju. Jest to możliwe dzięki ambitnej strategii transformacji energetycznej i kolejnym inwestycjom w OZE, produkujące energię ze słońca, wiatru i wody.

PGE Obrót zapewnia Klientom szeroki dostęp do zielonej energii poprzez rozwijanie portfolio produktów Pro Eko, tj. instalacje fotowoltaiczne, pompy ciepła i magazyny energii. Firma jest sprawdzonym, doświadczonym, bezpiecznym i kompleksowym partnerem w realizacji inwestycji zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i biznesowych, tym rolników i producentów, gwarantując:

  • eksperckie doradztwo
  • fachowe wykonawstwo
  • korzyści w zakresie programów wsparcia i dofinasowania inwestycji

PGE Obrót to „Partner na lata” - standardem w ofercie jest 15 lat gwarancji na materiały i jakość wykonania paneli fotowoltaicznych, 25 lat gwarancji na ich sprawność, 12 lat gwarancji na falownik oraz pozostałe elementy konstrukcji (np. magazyn energii), a także 5 lat na wykonane prace instalacyjne.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska PGE w czasie najbliższej Narodowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych już 12-14 maja 2023 r. 

KUP BILET Praktyczne informacje