Organizator:

Koleją na Wystawę!

Podziel się

Wybierasz się pociągiem na Narodową Wystawę Zwierząt Hodowlanych? Z dworca PKP na Międzynarodowe Targi Poznańskie dotrzesz pieszo w zaledwie pięć minut!

Wszystkich mieszkańców Wielkopolski zachęcamy do podróży Koleje Wielkopolskie sp. z o.o. - to bezpieczny, tani i szybki sposób na dotarcie na tereny targowe.

Już od 11 lat charakterystycznym elementem wielkopolskiego krajobrazu są biało-czerwone pociągi z logo Kolei Wielkopolskich. Pierwszy skład wyruszył w trasę dokładnie 1 czerwca 2011 roku o godzinie 4:40.

Z każdym kolejnym rokiem uruchamianych jest coraz więcej nowych kierunków podróży, a co za tym idzie – wzrasta liczba pasażerów, którzy w drodze do pracy, szkoły czy na wypoczynek wybierają jako środek transportu właśnie pociągi Kolei Wielkopolskich.
Częstym celem podróży są Międzynarodowe Targi Poznańskie, które przyciągają podróżnych wypełnionym po brzegi kalendarzem interesujących wydarzeń targowych. Grupa MTP wspiera tę ekologiczną formę podróży i aktywnie współpracuje z Kolejami Wielkopolskimi.
Bez korków, szukania miejsca parkingowego, 5 minut pieszo od Dworca Głównego w Poznaniu. Polecamy!