Organizator:

APRA patronem medialnym jubileuszowej NWZH

Podziel się

Miło nam poinformować, że Wydawnictwo APRA wraz z tytułami "Hoduj z głową bydło", "Hoduj z głową świnie" oraz portalem agropolska.pl wspiera XXX NWZH promocyjnie.

Czasopisma "Hoduj z głową bydło" i "Hoduj z głową świnie" to specjalistyczne publikacje przeznaczone dla hodowców bydła i świń, które skupiają się na dostarczaniu praktycznych i aktualnych informacji związanych z hodowlą tych zwierząt. Czasopismo "Hoduj z głową bydło" skupia się na tematach takich jak żywienie, zdrowie, genetyka, zarządzanie stadami, a także nowoczesne technologie stosowane w hodowli. Czasopismo "Hoduj z głową świnie" koncentruje się na artykułach dotyczących żywienia, zdrowia, systemów utrzymania, reprodukcji oraz innowacyjnych metod i rozwiązań w tej dziedzinie. Oba czasopisma zapewniają wartościowe porady praktyczne, wyniki badań naukowych, relacje z doświadczeń hodowców, a także informacje o nowych produktach i narzędziach dostępnych na rynku.

Portal agropolska.pl jest platformą internetową skupiającą się na tematyce rolniczej, w tym hodowli bydła i świń. Na portalu znajdują się artykuły, wiadomości, porady i analizy dotyczące najnowszych trendów, technologii i innowacji w rolnictwie, a także informacje o targach, konferencjach i szkoleniach branżowych. Portal agropolska.pl umożliwia dostęp do szerokiej wiedzy i informacji dla rolników, hodowców i wszystkich zainteresowanych tematyką związaną z agrobiznesem. Dzięki temu hodowcy bydła i świń oraz inni profesjonaliści z branży mogą pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i rozwiązaniami, które mogą przynieść korzyści ich gospodarstwom. Wszystkie te publikacje i portal mają na celu promowanie odpowiedzialnej, zrównoważonej i efektywnej hodowli zwierząt, dostarczając praktycznej wiedzy i informacji niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w tej dziedzinie.

Zachęcamy do lektury czasopism i treści portalu oraz do odwiedzenia stoiska APRA w czasie Wystawy!

Bilety ZOBacz więcej o APRA